آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/11/13 پنچشنبه
سبد خرید

امروزه با شهرنشینی شدن اکثرمردم، یه جورایی کمبود طبیعت و فضای سبز و روحیه بالا ،توی خونه های همه مون حس میشه. وما برای جبران این کمبود روی آوردیم به نگهداری از گل و گیاههان داخل خونه. همچنین با زندگی های پرمشغله امروزی،افراد بیشتر اوقات خرید خود را درفضای مجازی به دلیل جذابیت وتنوع محصولات می گذرانند. تقریبا بهترین ومناسب ترین گزینه برای خرید اقلام موردنیازشان، خرید اینترنتی است.
وب سایت سه تاگل ، با داشتن تنوع درگیاهان آپارتمانی و انواع گلدان های شیک و چشم نواز به صورت آنلاین و به صورت حضوری در کرج می تواند سفارش شما را ثبت نماید.
مزایای خرید محصولات سایت سه تاگل به صورت آنلاین :
ارسال رایگان درهرکجای کرج خرید  تا مبلغ 600 هزارت.
حضوردرمحل فروشگاه کرج و دیدن انواع گل های آپارتمانی و گلدان و کودهای تقویتی ودیگر ملزومات نگهداری از جمله : خاک های ارگانیک،پرلیت و لیکاپون،کوکوپیت وپیت ماس و...
سفارش دادن گلهای آپارتمانی با گلدان موردنظر داخل سایت.

 

شعبه ما درکرج سمت جاده ملارد نرسیده به سه راه حافظیه فردیس می باشد.
برای مشاهده محصولات ما، می توانید از فهرست بالای سایت ،سفارش خود را انتخاب کنید و به صورت آنلاین سفارش خودرا ثبت کنید.
ارسال انواع گیاهان آپارتمانی و انواع ملزومات نگهداری گیاهان و گلدان به کرج و تهران
کمی درباره ی ما و نحوه ی ارائه خدمات مجموعه ی سه تا گل بدانید:
وب سایت سه تاگل ، علاوه بر ارائه محصولاتی چون خرید انواع گیاهان و گلدان و خاک های ارگانیک و دیگر ملزومات نگهداری گیاهان ، مشاوره رایگان به شما درخرید گل وگیاه آپارتمانی متناسب با شرایط نوری و محیطی منزلتان ونگهداری صحیح  گیاهتان را نیزمی دهد. زیرا انتخاب نامناسب یک گیاه و متناسب نبودن آن با شرایط محیطی شما می تواند باعث خراب شدن گیاه و آزرده شدن شما می شود.
دروب سایت سه تا گل تمامی موارد قابل مشاهده است، درصورتیکه سوالی درکورد محصولات و خدمات این مجموعه دارید ، می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمائی کنیم.

 

خرید لوازم گل و گیاه در کرج

 

 

 

مطالب مرتبط