آخرین بروز رسانی قیمت ها 1403/03/29 سه شنبه
سبد خرید

امروزه با شهرنشینی شدن اکثرمردم، یه جورایی کمبود طبیعت و فضای سبز و روحیه بالا ،توی خونه های همه مون حس میشه. وما برای جبران این کمبود روی آوردیم به نگهداری از گل و گیاههان داخل خونه. همچنین با زندگی های پرمشغله امروزی،افراد بیشتر اوقات خرید خود را درفضای مجازی به دلیل جذابیت وتنوع محصولات می گذرانند. تقریبا بهترین ومناسب ترین گزینه برای خرید اقلام موردنیازشان، خرید اینترنتی است.
وب سایت ستاگل ، با داشتن انواع کود تقویتی،خاک ارگانیک،قارچ کش،آفت کش و سموم مختلف متناسب با گیاهان شما به صورت آنلاین و به صورت حضوری در کرج می تواند سفارش شما را ثبت نماید.

قبل از خرید و ثبت سفارش به شما مشاوره رایگان،جهت انتخاب درست محصول موردنظر و متناسب با گل و گیاه شما داده می شود.


مزایای خرید محصولات سایت ستاگل به صورت آنلاین :
ارسال رایگان درهرکجای کرج خرید  تا مبلغ 600 هزارت.
 ملزومات نگهداری از جمله : خاک های ارگانیک، پرلیت و لیکاپون، کوکوپیت وپیت ماس و...

برای مشاهده محصولات ما، می توانید از فهرست بالای سایت ،سفارش خود را انتخاب کنید و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.
ارسال  انواع ملزومات نگهداری گیاهان  به کرج و تهران....
کمی درباره ی ما و نحوه ی ارائه خدمات مجموعه ی ستاگل بدانید:
وب سایت ستاگل ، علاوه بر ارائه محصولاتی چون خرید ملزومات نگهداری گیاهان ، مشاوره رایگان به شما درخرید گل وگیاه آپارتمانی متناسب با شرایط نوری و محیطی منزلتان ونگهداری صحیح  گیاهتان را نیزمی دهد. زیرا انتخاب نامناسب یک گیاه و متناسب نبودن آن با شرایط محیطی شما می تواند باعث خراب شدن گیاه و آزرده شدن شما می شود.
دروب سایت ستاگل تمامی موارد قابل مشاهده است، درصورتیکه سوالی درکورد محصولات و خدمات این مجموعه دارید ، می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمائی کنیم.

 

 

خرید لوازم گل و گیاه در کرج